Koszyk

  

  Elastyczne przewody aluminiowe z osprzętem

  Opis techniczny
  Elastyczne przewody aluminiowe wykonane są z taśmy aluminiowej o grubości 0,10 i 0,12 mm. Krawędzie taśmy, poprzez odpowiednie uprofilowanie, są ze sobą łączone w specjalny zamek i dodatkowo punktowo zagniatane dla uzyskania większej szczelności. Promień gięcia przewodu równy jest średnicy przewodu, dlatego ma zastosowanie w tworzeniu kanału wentylacyjnego, bez użycia różnorodnych kolan. Produkowane są w standardowych odcinkach 2,7 i 3 m, a na życzenie Klienta, nawet do długości 50 m. Zakres średnic od 80 mm do 600 mm.
   
   
  Zastosowanie
  Ze względu na specyfikę swojej budowy, elastyczne przewody aluminiowe mają bardzo szeroką gamę zastosowania, w zależności od pomysłowości użytkownika, ale najczęściej stosowane są w wentylacji oraz przy rozprowadzaniu ciepłego powietrza z kominków. W celu zastosowania przewodu w miejscu ogólnodostępnym, oferowane są przewody lakierowane proszkowo na kolor biały.

  Instrukcja montażu
  UWAGA! Ze względu na ostre krawędzie, należy używać rękawic ochronnych!

  Oferowany elastyczny przewód aluminiowy, do celów transportowych i magazynowych, został ściśnięty do 1/3 swojej długości. W celu przywrócenia pierwotnej długości należy przewód rozciągnąć.

  W celu połączenia elastycznego przewodu aluminiowego z urządzeniem, należy przewód nasunąć na króciec wylotowy z urządzenia i, jeżeli występuje taka konieczność, zabezpieczyć przed zsunięciem opaską zaciskową, bądź taśmą monterską. Łączenie dwóch odcinków przewodów odbywa się przy pomocy złączki ocynkowanej produkcji "Spiroflex" Sp. z o.o., oznaczonej tą samą średnicą co przewód.

  Nasz wyrób charakteryzuje możliwość łatwego kształtowania pod dowolnym kątem bez zmian wewnętrznego przekroju, co w rezultacie skraca do minimum czas montażu i eliminuje konieczność stosowania dodatkowych elementów typu kolana.
   

  Przy zamówieniu na kwotę powyżej 700 zł przesyłka GRATIS!

  Szybki kontakt

  P.P.H.U. MINAN

  ul. Letniskowa 30

  41-208 Sosnowiec

  tel. / fax.: +48 32 263 32 64

  UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

  Zrozumiałem