Koszyk

  

  WARUNKI GWARANCJI SPIROFLEX

  1. Firma „Spiroflex” udziela 5 letniej gwarancji na systemy odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych.

  2. Producent zapewnia, że wyrób jest wolny od wad, zobowiązując się jednocześnie, w razie ujawnienia takich wad w okresie gwarancyjnym, do ich nieodpłatnego usunięcia.

  3. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne poszczególnych elementów systemu oraz uszkodzenia powstałe wskutek nieprzestrzegania warunków montażu, czyszczenia i konserwacji, jak również uszkodzenia powstałe wskutek samowolnego dokonywania przeróbek i napraw przez osoby do tego nieupoważnione.

  4. Gwarancji nie udziela się w przypadku zastosowania systemu kominowego, niezgodnego z jego przeznaczeniem, oraz w przypadku, gdy cały system nie jest wykonany z elementów firmy „Spiroflex”.

  5. Producent nie jest odpowiedzialny za szkody spowodowane przez działanie osób trzecich, siłę wyższą, w tym również wyładowania atmosferyczne i wpływ czynników chemicznych powodujących powstawanie korozji wżerowej – patrz Warunki montażu!!!

  6. Po uznaniu roszczeń gwarancyjnych, Producent zobowiązuje się do nieodpłatnego usunięcia usterek lub wad towaru w terminie 21 dni od daty dostarczenia reklamowanego elementu i pisemnego zgłoszenia reklamacji w Dziale Handlowym firmy „Spiroflex".

  7. Podstawą gwarancji jest dowód zakupu elementów systemu kominowego.

  8. Kupującemu przysługuje prawo wymiany elementu systemu na wolny od wad, jeżeli naprawa niezostanie wykonana w terminie 21 dni od daty zgłoszenia lub, gdy trzy kolejne naprawy okazały się bezskuteczne.

  9. Gwarancja ulega przedłużeniu o okres od daty zgłoszenia usterki do dnia wykonania naprawy.

  10. W sprawach nieuregulowanych warunkami gwarancji stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego o gwarancji.

  11. Gwarancja nie obejmuje montażu systemu.

  Przy zamówieniu na kwotę powyżej 700 zł przesyłka GRATIS!

  Szybki kontakt

  P.P.H.U. MINAN

  ul. Letniskowa 30

  41-208 Sosnowiec

  tel. / fax.: +48 32 263 32 64

  UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

  Zrozumiałem